mereceds kylie jenner 2

Profesionální celebrita si pořídila novou hračku. Není to nic menšího než Mercedes G550 4×4²

Autor: Anina Russová -   22. 8. 2018


Současný svět celebrit už není o tom, kdo umí hrát ve filmech, skvěle zpívat nebo dobře moderovat. Celebritou dnes může být prakticky kdokoliv a vlastně pro to nemusí nic moc udělat. Stačí být dostatečně šokující na sociálních sítích, seznámit se s někým o fous známějším a je hotovo.

https://www.instagram.com/p/Blt7pCDAurC/?taken-by=kyliejenner

Mezi takové profesionální celebrity patří i Kylie Jenner, sestra Kim Kardashian. Nutno ovšem říct, že oproti sestře Kylie sice začala podobně přihlouple, ale dnes je z ní vcelku úspěšná podnikatelka v oblasti dekorativní kosmetiky. Časopis Forbes ji dokonce řadí na přední příčky mezi ženami podnikatelkami. Její majetek už patří mezi ty, které asi nikdy nikdo nespočítá, a tak si mladá dáma může dovolit utrácet za co si jen usmyslí. A před nedávnem se rozhodla, že si koupí nové auto.

Čekáte růžové cosi po vzoru Nicki Minaj? Pak se pletete. Kylie si pořídila skvělý Mercedes-Benz G 550 4×4² a rovnou si ho nechala upravit dle svých osobních preferencí. Auto tedy dostalo mandarinkově oranžové lakování také 24″ kol Forgiato Wheels. Ta jsou barevně sladěna s karoserií a obutá do 37″ terénních pneumatik. Kylie je sice nejspíš nikdy mimo silnici nevyužije, ostatně jako celé to auto, ale nejde říct, že by neměla cit pro styl. Ostatně to dokazuje i fakt, že kromě G 550 má také stejně oranžové Lamborghini Aventador SV Roadster.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *