Příběh, ve kterém BMW M3 E30 zachrání svému majiteli práci, vás chytí za srdce

Autor: Anina Russová - 24. 1. 2020


Absolvovat pohovor, o kterém už předem tušíte, že to nebude to pravé, je psychicky náročné. Jenomže když víte, že pokud tu práci nedostanete, musíte prodat své milované auto, budete se setsakramentsky snažit. A když to i přes veškerou snahu nevyjde, nezbývá nic jiného než se s tím autem naposledy projet a rozloučit se. Nebo snad ne? Tak nějak by se v kostce dal pojmenovat příběh, který natočili lidé stojící za YouTube kanálem Driven Motion.

Hlavním hrdinou krátkého filmu je mladý majitel fantastického BMW M3 E30 v rudém provedení. Finančně na tom asi není nejlépe a hledá si novou práci. Jednoho večera přijde na pohovor, který ale trvá jen pár sekund, protože šéf firmy, se kterým se setkal, o něj zájem nejeví. Prostě pro něj není dost dobré kolečko do velkého ozubeného systému, jaký má většina korporátů.

Automobilka BMW vzpomíná na první generaci M3 E30

Hlavní hrdina smutně odchází k autu a volá domů s tím, že práci nedostal a tak se pojede naposledy projet a pak prodá auto. Na jednu stranu je to smutný pohled, na tu druhou jsou ale záběry na auto opravdu povedené! Navíc v některých těch záběrech tvůrci videa ztišili podkresovou hudbu a nechali naplno vyniknout zvuk auta. A ten za to rozhodně stojí!

Když pak smutný mladý muž zastaví na semaforech, objeví se za ním Nissan Skyline R32 GT-R, párkrát si odfoukne, načež jeho řidič zastaví vedle BMW. A už asi tušíte, jak to celé dopadne. V tom Nissanu sedí šéf té firmy, kde byl náš hlavní hrdina na pohovoru. Nejprve si s uznalým pokýváním prohlédne auto, načež mu řekne, že se potkají další den v devět ráno. A peníze i auto jsou zachráněny.

Ano, je to trochu patetické. Ale zároveň to ukazuje nesmyslnost některých výběrových řízení, kde ten, kdo pohovor vede vlastně ani nezná vaše jméno. A také to, že soudit někoho podle prvního dojmu možná není úplně správné. A navíc je tu ta skvělá M3 s dokonalými křivkami, skvělým zvukem a sexappealem, který stříká do všech světových stran.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru