The Grand Tour

Při natáčení The Grand Tour nejde vždy vše podle plánu. Podívejte se na nepovedené scény

Autor: Radim Plachý - Zdroj: facebook.com - Foto: Amazon Prime - 17. 8. 2022


Top Gear, ale ani The Grand Tour nebyly a nejsou úplně obyčejné automobilové pořady. Velkou zásluhu na tom má hlavně trojice jejich moderátorů, kteří se nikdy nebrali úplně vážně. Někdy se natáčení úplně nepovede podle představ, o čemž se nedávno při nehodě přesvědčil James May, ale někdy je to spíše jen legrace.

Top gear moderátorská trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May proslavili, ale problému, který se týkal Clarksona s ním skončili. Netrvalo dlouho a na Amazonu začali dělat nový pořad The Grand Tour. Scénář byl podobný a ačkoliv je to hlavně o autech, je to zábavný pořad a auta hrají spíše doprovodnou roli.

Přečtěte si také:  James May vysvětlil, proč při natáčení havaroval. Přiznal chybu, ale vlastně prý šlo o dokonalý novinářský test

Před časem produkce pořadu zveřejnila video, ve kterém nám ukáže několik scének, kdy nešlo všechno úplně podle plánu. Pořád jsou to jen lidi – navíc jsou všichni tři velmi „sví“ – takže o komické situace není nouze. V The Grand Tour už nejde jen o auta, ale objevují se tu třeba i lodě, přičemž jim je ve videu věnováno docela dost času.

The Grand Tour má zatím čtyři série a odvysíláno bylo 42 dílů, přičemž ten poslední vyšel loni před Vánoci. Letos už se nové díly také natáčely, ale právě při jednom natáčení se po nehodě do zdi zranil James May. Podle informací, které se dostaly na světlo světa, nebyla nehoda úplně malá, ale James May neutrpěl žádná vážná zranění. Trojice moderátorů se před časem v rámci natáčení objevila i na Slovensku a v České republice, kde zase Hammond naboural formuli Metalex.

„Celý den jsem dělal mechanika Hammondovi, všichni byli hrozně milí, nicméně Richardovi začal z formule unikat olej a než si toho všiml, zadřel motor a v zatáčce havaroval. Nic se mu naštěstí nestalo, ale formulka je trochu pocuchaná,“ řekl pro CNN Prima News majitel formule.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek