nehoda-bmw-m3-e36-toyota-supra-video

Při natáčení „reklamy“ po nechtěném driftu zcela zdemolovali BMW M3 a Toyotu Supra

Autor: Pavel Srp - 25. 9. 2018


Tohle je naprosto přesný dvojitý zásah. Odnesla to dvě legendární auta. Při natáčení reklamy se totiž řidič BMW M3 dostal do smyku a bokem naboural do boku Toyoty Supra.

Informací k videu je pomálu, ale podle samotného popisku na youtube, ale i několika odpovědí v komentářích, se dá nějaký obrázek o tom, co se asi tak mohlo zhruba stát, vytvořit. Základní informací je fakt, že prý mělo jít o natáčení nějaké automobilové reklamy, v níž mělo hlavní roli hrát právě bílé BMW M3 (E36), naopak Toyota Supra tam vůbec být neměla. Řidiče prý účastníci natáčení požádali o to, aby auto přeparkoval, ale ten to neudělal. Teď si to možná vyčítá. Ve videu navíc zazní i poznámka o tom, že bílé BMW není ani jednoho ze zúčastněných. Řidič Toyoty by ale měl být známým majitele.

To hlavní, o čem video je, se odehraje hned na jeho začátku. Tam je důležitá modrá Mazda3, která projede. Hned nato proti ní vyjíždí ze zatáčky bílé BMW. Je otázkou, jestli přítomnost Mazdy řidiče M3 překvapila natolik, že špatně zareagoval, čímž se jeho auto dostalo do smyku, anebo šlo o souhru jiných nešťastných náhod. Podle jedné z odpovědí v komentářích totiž bavorák původně driftovat vůbec neměl. V nekontrolovatelném přetáčivém smyku se ale doklouzal ve velké rychlosti přímo do Toyoty. Obě auta se střetla levými boky. Zatímco BMW narazilo přímo B sloupkem, Toyota to dostala na přední roh. Poškození obou aut jsou tak velká, že určitě hned tak jezdit nebudou. Jestli ještě vůbec někdy…

Zarážející je ovšem reakce člověka, který sedí v době nárazu za volantem stojící Toyoty Supra. Ten si totiž nepřestává ani po tak velkém nárazu (a musel být opravdu velký, vždyť se Supra posunula o obrovský kus do strany!) nepřestává hrát se svým mobilním telefonem. Vypadá to jako by snad byl v šoku. Nikomu se ale prý při nehodě nestalo nic vážného. Ostatně ve videu je vidět, že jsou všichni živí a z BMW vystoupili sami.

Přečtěte si také:  Toyota ukazuje novou Corollu pro rok 2023. Dostane i nový hybridní pohon

Je nicméně otázka, co je na tom všem pravdy. Video totiž také tvrdí, že se točilo na nejmenovaném místě, hlasy jsou změněny a podobně…

Aktualizováno:

Původní video už je bohužel smazáno, takže pod ním nejsou původní komentáře a není tam vidět to, co se dělo po nehodě, ale našli jsme video alespoň z průběhu nehody. Pro jistotu přikládáme i print screeny z videa, respektive přímo z průběhu nehody.

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek