Zdá se to takřka nemožné, ale i dnes se v zapomenutých stodolách a garážích dají najít staré a dávno zapomenuté skvosty. O jednom takovém nálezu si povíme i teď. Našli ho sice už už loni v létě, ale nyní je na prodej. Ve staré stodole v New Hampshire se dlouhých 43 let ukrýval Ford Mustang Boss 302 Fastback z roku 1969. Podle prodejce, který nyní tenhle skvostný kousek v provedení Acapulco Blue vystavil na aukčním serveru eBay je tenhle Mustang s klasickou americkou V8 pod kapotou ve stodole zapomenutý druhým majitelem.

Jeho původní majitel vůz koupil v roce 1971 a chvíli si ho užíval. Bohužel hned za pár měsíců si Mustang potykal s vodovodním hydrantem. Rána to sice nebyla nijak velká, autu se naštěstí nic nestalo, ale majitel díky tomu přišel o řidičák. Podle štítku od oleje to mohlo být v roce 1973. Vůz pak uklidil do stodoly asi se na něj nějak zapomnělo. Mimochodem, vysvětlí mi někdo, jak se, sakra, dá zapomenout na takové auto? Vlastně na jakékoliv auto?

Pokud máte o tenhle skvost zájem, moc neváhejte. Jeho cena stále stoupá. Aktuálně je na částce lehce převyšující 70 000 dolarů, tedy v přepočtu asi 1,4 milionu Kč. To sice není málo, ale rozhodně to ani není za takový krásný kousek moc.

-AR-