Power On Ice: Bentley nabízí jedinečný zážitek na sněhu a ledu ve Finsku + video

Autor: Tisková zpráva - 18. 1. 2017


S rostoucí tloušťkou ledu na severofinských jezerech se začíná vytvářet velmi zvláštní okruh. Na okraji polárního kruhu se rozsáhlá zamrzlá plocha mění na nenapodobitelný závodní okruh. Zde je doma Bentley Power on Ice, výjimečná světová akce, která nemá na světě obdoby.

V roce 2017 má být Power on Ice ještě úžasnější než kdy jindy, jelikož se jí zúčastní nejúplnější modelová řada vozů Bentley. Potěší vás vzrušení ze zážitku jízdy na ledu a naučíte se ovládat tato obdivuhodná auta v nejextrémnějších podmínkách při osobní výuce jízdy s odborníky společnosti Bentley. A s rostoucí jistotou zjistíte, jak z každého vozu můžete vydolovat maximum při jízdě po ledových okruzích, jejichž autorem je Juha Kankkunen – který stanovil světový rychlostní rekord v jízdě na ledu s vozem Bentley Continental GT.

Kromě modelů Continental GT, Flying Spur a GT3-R budete mít možnost vyzkoušet i model Bentayga, nejluxusnější SUV na světě – vůz, který byl navržen tak, aby se cítil jako doma ve sněhu a ledu úžasné oblasti Kuusamo ve Finsku. Sledujte další aktualizace – konečná sestava obdivuhodných vozů bude brzy oznámena…

A jak byste očekávali, při akci Power on Ice jde o mnohem více než jen o jízdu na ledu. Finsko je úchvatné místo, které nabízí spoustu nezapomenutelných polárních aktivit. Při projížďce zasněženými lesy uvidíte při práci skutečné pastevce sobů, vychutnáte si večerní skleničku v soukromém ledovém baru nebo můžete jen odpočívat před ohněm ve srubu na břehu jezera. Pokud hladina adrenalinu dosud neklesla, můžete využít snowmobiling, ledové motokáry a noční jízdu se psím spřežením i tradiční finskou saunu.

Každý host získá plné dva dny jízdy a školení s vlastním instruktorem z týmu Bentley Driving Team. Uvidíte, že – i na ledové ploše – můžete dosáhnout neskutečné rychlosti. Zejména tehdy, až na vás přijde řada a vy usednete za volant vozu Bentley. Zkrátka, jízda na ledu přináší vzrušení extrémního sportu od pohodlí ručně zpracovaných a vyhřívaných kožených sedaček.

DATA AKCE POWER ON ICE 2017:

  1. skupina: Neděle 29. ledna až středa 1. února 2017
  2. skupina: Středa 1. až sobota 4. února 2017
  3. skupina: Neděle 5. až středa 8. února 2017
  4. skupina: Středa 8. až sobota 11. února 2017
  5. skupina: neděle 12. až středa 15. února 2017
  6. skupina: Čtvrtek 16. až neděle 19. února 2017
  7. skupina: Pondělí 20. až čtvrtek 23. února 2017
  8. skupina: Čtvrtek 23. až neděle 26. února 2017

Další informace jsou na webu.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru