Porsche Inter Auto CZ a módní dům Blažek navázali spolupráci. Blažek zapojil model Porsche 718 Boxster do své nové kampaně pro sezónu jaro/léto 2017, management a zaměstnanci Porsche Inter Auto CZ zase oblékají košile na míru. Jsou navrženy v exkluzivním designu Porsche a pocházejí z dílny prémiové služby Blažek Made to Measure.

Službu Blažek Made to Measure vyzkoušeli také VIP klienti společnosti Porsche Inter Auto CZ v rámci akce Porsche Driving Days. Přítomní testovali vozy Porsche a zároveň měli možnost nechat si ušít košili na míru v designech navržených výhradně pro tuto spolupráci. Na košile byl použit luxusní materiál 100 % cotton z Giza 87, který se vyznačuje nejvyšší bělostí v oblasti košilovin. Vysokou kvalitu látky udává egyptská bavlna, která je typická svým vysokým leskem a příjemná na dotyk. Díky kombinaci luxusního materiálu a vysoce kvalitního zpracování získali klienti zcela výjimečný výrobek podtrhující jejich image.

Kvalita, technologie a precizní práce. Spojením společnosti Porsche Inter Auto CZ a módního domu Blažek se jmenované atributy dokonale potkávají.