Porsche rozšiřuje edici Platinum o dva modely Cayenne S

Autor: Tisková zpráva - 2. 2. 2017


Přírůstek do rodiny Porsche Platinum Edition: Cayenne S a Cayenne S Diesel ve speciální sérii Platinum Edition jsou díky vysoce kvalitní výbavě pro zákazníky stále atraktivnější.

Do rozšířené výbavy série patří jedenadvacetipalcová sportovní kola v provedení Platinum hedvábný lesk, osmipolohové kožené sportovní sedačky včetně středových pásů z alcantary z modelu Cayenne GTS a další prvky, které zákazníkům nabízí ještě větší komfort. Spolu s vozy Cayenne Diesel a Cayenne S E-Hybrid nyní tvoří edici Platinum čtyři modely řady Cayenne.

Mimořádnou hodnotu dodává novým modelům edice Platinum jemně vytříbený exteriér. Vedle černé a bílé ve standardní výbavě je volitelně v nabídce pět metalických odstínů: hluboká čerň, mahagon, purpurit, carrara bílá a rhodium. Exteriérový balíček obsahuje sportovně elegantní černé akcenty ve vysokém lesku, tónované zadní sklo pro zajištění soukromí a rozšířené podběhy kol v barvě vozu.

V edici Platinum se snoubí sportovní styl s funkčností. Díky bixenonovým hlavním světlometům se systémem Porsche Dynamic Light System (PDLS), servořízení Plus a přednímu a zadnímu parkovacímu systému je jízda ve městě i na dlouhé vzdálenosti ještě snadnější. Automatické clonění venkovních i vnitřních zrcátek zabraňuje oslnění vzadu jedoucími vozidly.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek