Porsche představilo novou sérii hraček a doplňků

Autor: Anina Russová -   21. 9. 2013


Porsche v současné chvíli slaví velké úspěchy s novou 911 GT3, 911 Turbo a Turbo S a s modelem Porsche 918 Spyder. Všechny tyhle tři modely jsme viděli naživo na autosalonu ve Frankfurtu a ani se tomu úspěchu a zájmu nedivíme. Automobilka si navíc pro všechny fanoušky připravila novou kolekci doplňků a zajímavých hraček. Co to takhle doma doma nadhodit jako nápad na fajn vánoční dárek? :)

Mezi novinky, které patří do „Porsche Driver’s Selection“ patří například skvělé kancelářské křeslo. To je totožné se sedačkami, které můžeme nalézt v Porsche 911 Carrera. Je potaženo tou nejlepší kůží přesně tak, jako sedadla v autě. Na ničem se nešetřilo, takže i u stolu si váš zadek může připadat jako za volantem 911 třeba na Nürburgringu. :)

Aby vaše kancelář byla opravdu stylová, a aby každému, kdo za vámi přijde, bylo hned jasné, za jaký tým kopete, připravilo si Porsche ještě speciální poličku vyrobenou z reálného zadního přítlačného křídla modelu 911 GT3 Cup Race. :) Je tedy převážně z uhlíkových vláken a podle automobilky unese až 120 kg. Na tu si můžete postavit třeba modely Porsche, třeba 918 Spyder v měřítku 1:8, 1:43 nebo 1:18.

Pokud vás nabídka doplňků a hraček zaujala a rádi byste si něco takového pořídili a nebo nechali pořídit jako dárek, podívejte se na sránky Porsche. :) Tam si vybere prostě každý. :)

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *