Porsche nechalo nahlédnout do tajných skladů a ukázalo 5 nejraritnějších aut historie

Autor: Anina Russová - 12. 2. 2017


Pokud máte rádi Porsche, doporučujeme si k přiloženému videu udělat dobrou kávu a připravit si kapesníky. Proč? Protože vám potečou sliny. Nebo možná slzy. :)

Porsche je automobilový fenomén, který jen tak něco nepřekoná. Vyjmenovat všechny modely, které milujeme, a které bychom si tak přáli mít ve vlastní garáži, snad ani nejde. Vždyť jich je tolik! Za mě by to určitě bylo nádherné Porsche 356 Speedster nebo Porsche 911 T Targa z roku 1972. No, asi budu muset prodat ledvinu.

Ale Porsche toho má za sebou mnohem víc. Pokud si někdy historii této automobilky budete chtít nastudovat v praxi, vyrazte do Stuttgartu, kde najdete báječné muzeum plné těch nejzajímavějších automobilových kousků, které kdy Porsche vyrobilo.

Součástí muzea jsou také sklady a depozity, kde jsou ukryté ty historicky nejcennější kousky, které Porsche ukazuje veřejnosti jen zřídka. A právě teď máme jedinečnou možnost, podívat se na pětici těch nejzajímavějších kousků, které Porsche ukrývá hluboko v jednom z depozitů. Pojďme se zamilovat. Už zase. :)

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru