Porsche Design Huawei Mate 10

Porsche Design představuje společně s Huawei nový mobilní telefon

Autor: Anina Russová - 25. 10. 2017


Porsche Design rozšiřuje spolupráci s výrobcem Huawei a představuje speciální chytrý telefon Mate 10 ve speciálním designu.

Telefon nabídne design ve znamení stuttgartské automobilky, ale také velmi slušnou techniku a výbavu.Telefon nabídne například takzvaný Artificial Intelligence čip, který optimalizuje běh celého telefonu, od spotřeby energie až po fungování fotoaparátu. Přístroj nabídne 6GB RAM paměť a 256 GB úložného prostoru pro hudbu, filmy nebo fotky.

Na zadní straně přístroje je čtečka otisků prstů a spouští se zde také přednastavený překladač, který umí pracovat až s 50 jazyky, a to jak v textové, tak i v hlasové a obrázkové formě. Díky technologii SuperCharge pak stačí tuto novinku do plného stavu nabíjet jen 20 minut denně.

Pro někoho je to možná jen další smartphone, pro jiného je to ale vrchol luxusu a elegance. Nutno říct, že si Porsche s designem opravdu vyhrálo a vlastně si ho umíme představit jako velmi stylového společníka pro každý den. Jen ta cena je bohužel trochu vyšší. Ale za značku, obzvlášť pak za Porsche, se holt platí.

Nový smartphone Porsche Design Huawei Mate 10 a k dispozici je u všech prodejců Porsche Design nebo Huawei za cenu 1 395 eur, tedy necelých 36 tisíc Kč.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru