Porsche 718 Boxster GTS a 718 Cayman GTS

Porsche Cayman GT4, Boxster Spyder a další zajímavé verze už neobjednáte. Ostatní modely 718 znatelně podražily

Autor: Radim Plachý - Zdroj: carscoops.com - Foto: Porsche - 4. 4. 2023


Život modelů Porsche 718 Boxster a 718 Cayman současné generace se chýlí ke konci. Souvisí s tím i to, že pro modelový rok 2024 jejich nabídka výrazně prořídla. Zmizely z ní některé zajímavé verze a ty, které zbyly, znatelně podražily.

Pokud jste si Porsche 718 Boxster nebo 718 Cayman chtěli objednat, už to budete mít složitější. Z nabídky totiž vypadly modely Boxster 718 T, Cayman 718 T, Boxster Spyder a Cayman GT4.

Změny se udály i u modelů Boxster S a Cayman S, které dostaly standardně 19palcová kola. Šlo také o jedny z posledních aut na trhu, která jste mohli mít s CD/DVD přehrávačem. Nepůjde je objednat v barvách bílá Carrara White Metallic, zelená Python Green a zelená Aventurine Green Metallic. Z konfigurátoru vypadly i dvě verze koženého čalounění.

Problémy s objednáním jsou i u audiosystému Bose. V případě, že byste si jej chtěli objednat v jednom z balíčků, jehož byl součástí, neuspějete. Porsche ovšem svým dealerům nechává možnost objednat jej zvlášť.

Změny se týkají také brzdových destiček PCCB pro Cayman 718 GT4 RS, které byly také „aktualizovány a optimalizovány“ a konečně hasicí přístroj už nebude ocelový, ale hliníkový.

Dobrou zprávou ale je, že v nabídce stále zůstávají alespoň verze Cayman S, GTS 4.0, Boxster S, Boxster GTS 4.0 a nejostřejší z nabídky Cayman GT4 RS. Jejich ceny ale znatelně vzrostly.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru