Když se vrátíte o nějakých 15 let zpátky, určitě si jako milovníci aut a všeho kolem vybavíte fantastickou závodní hru Need for Speed: Porsche Unleashed. Tehdy to byla jedna z těch nej automobilových počítačových her, kterou jakmile jste jednou začali hrát, jen těžko jste pak od počítače odcházeli. A právě tuhle báječnou hru nám připomíná následující video.

V něm se představí skvělé Porsche Carrera GT v celé své parádě. Jeho řidič si dal kameru na hlavu, a my si tak můžeme vychutnat záběry z pozice, kterou bychom chtěli vyzkoušet všichni. Za volantem.

Porsche Carrera GT je dokonale vyladěný stroj, který pohání atmosféricky plněný motor V10 o objemu 5.7 litru (612 koní a 590 Nm točivého momentu) výhradně s pohonem zadních kol a manuálem! A zvuk tohohle auta je těžce návykový. Jízdní vlastnosti jakbysmet. Dotyčný, který nám Carreru GT ukáže, má tu smůlu, že za prvé auto není jeho, a za druhé, že si nevybral úplně tu nejlepší silnici. Je moc rovná a hlavně moc úzká. Jakékoliv větší zrychlení by tak mohlo skončit problémem. I tak mu ale strašlivě závidíme.