zena-vezla-deti-v-bazenu-na-strese-audi-q5

Představte si, že jedete po silnici a kolem vás se prožene auto s bazénem na střeše. Už to samo o sobě je divné, ale co když vám prozradíme, že v tom bazénu byly ještě děti? To se opravdu stalo v minulém týdnu v Americe.

Policie z amerického města Dixon zastavila na silnici Illinois Route 2 v úterý 9. července kolem třetí hodiny odpoledne 49letou Američanku, která vezla na střeše svého Audi Q5 nafukovací bazén a v něm svoje dvě dcery ve věku 8 a 16 let. Informace se objevila na facebooku tamější policie.

‪Endangering the Health or Life of a Child Arrest Press Release:‬The Dixon Police Department announces the arrest of…

Zveřejnil(a) Dixon, Illinois Police Department dne Úterý 9. července 2019

Žena policistům samozřejmě celou situaci po zastavení vysvětlila. Navíc velmi zajímavě. Američanka byla se svými dětmi u jejich kamaráda, kde byli bazén vyzvednout. Rovnou ho tam nafoukli. Jenže potom se jim logicky nevešel do auta, takže ho museli naložit na střechu. Protože však neměli nic, čím by ho přidělali, rozhodla se Američanka, že ho budou držet právě její dvě děti.

Policisté samozřejmě toto vysvětlení ani nepobavilo a ženu rovnou zatkli a obvinili z ohrožení jejích dětí. Chvíli po zatčení se po zaplacení kauce dostala na svobodu, ovšem trest ji zcela jistě nemine.