polaris-rzr

Při koupi nového terénního vozidla nabízí nyní Polaris svým zákazníkům ještě větší výběr. Divize Polaris Off Road představila nejnovější přírůstky do modelové řady 2021, zahrnující zbrusu nové barevné varianty v řadách GENERAL a RZR, takže jezdci mohou vybírat z ještě stylovějších designů.

Polaris RZR

Řada Polaris RZR je jako průkopník kategorie výkonných side-by-side vozidel známá svým bezkonkurenčním výkonem a konstrukčními řešeními zaměřenými na jezdce. Modely RZR jsou nejlepší volbou pro rekreační nadšence už více než deset let. Bestseler v kategorii výkonných side-by-side se dnes představuje pro modelový rok 2021 v nové atraktivní barvě a s vylepšenou výbavou.

Přečtěte si také:  Polaris ve spolupráci s firmou Öhlins představuje speciální edici modelu Sportsman 570

Novinka v modelové řadě, model 2021 RZR XP 1000 EPS, je ve dvou- i čtyřsedadlové verzi standardně vybavena polovičními dveřmi, které zvyšují komfort a ochranu. Kromě toho model dostal novou svěží barevnou variantu Stealth Grey, kterou nelze v terénu přehlédnout.

Všechny modely RZR 2021 RZR jsou standardně vybaveny dobíjecím konektorem v přístrojové desce. Ten umožňuje připojení nabíječky k vozidlu a údržba akumulátoru během garážování vozidla mimo sezonu nebo při delší odstávce je díky tomu snazší, bezpečnější a spolehlivější.

Polaris-rzr-2

Polaris GENERAL

Od svého představení v modelovém roce 2016 se řada Polaris GENERAL postupně vypracovala na vedoucí pozici v segmentu crossoverů. Díky svému nepřekonatelnému výkonu, bezkonkurenčnímu komfortu a dokonalé všestrannosti je řada GENERAL perfektním a nekompromisním řešením pro práci, zábavu a vše mezi tím. Bestseler mezi crossovery side-by-side dostává pro rok 2021 zbrusu nové prémiové barevné varianty pro dvou- i čtyřsedadlový model.

Kromě toho, dvousedadlový model General 1000 EPS Deluxe 2021 s ABS a čtyřsedadlový model General 4 1000 EPS Deluxe 2021 jsou nyní standardně vybaveny střechou Poly Sport.

Přečtěte si také:  Polaris představil novou generaci ATV Sportsman

Seznam novinek:

  • 2021 RZR 64” XP 1000 EPS – Stealth Grey
  • 2021 RZR 64” XP4 1000 EPS – Stealth Grey
  • 2021 GENERAL 1000 EPS Deluxe ABS – Titanium Metallic Gloss
  • 2021 GENERAL 4 1000 EPS Deluxe – Burgundy Metallic