Pohled do zpětného zrcátka s Porsche Driver´s Selection

Autor: Pavel Srp - 2. 7. 2013


Porsche v ČR nabízí ve svých Porsche Centrech v Praze a Brně nové exkluzivní kolekce nazvané „50 let 911“ a „Steve McQueen“ Porsche Driver´s Selection. Tyto speciální edice byly navrženy u příležitosti oslav 50. výročí legendárního modelu 911 a návratu Porsche na startovní čáru závodu Le Mans v roce 2014. Nadčasový design jedinečných předmětů nadchne milovníky legendárního modelu 911 i motosportu. Produkty jsou k objednání již nyní na http://selection.porsche.cz.

Sportovnímu vozu 911, který psal historii designu je věnována celá kolekce s názvem „50 let 911“. Luxusní limitovaná edice nabízí cestovní kufr, kožené bundy a hodinky Chronograf. Součástí kolekce je také oblečení a módní doplňky s jemnými liniemi a nápisy Porsche nebo cestovní taška z telecí kůže či oslavný kalendář věnovaný 50-ti leté historii vozu.

Kolekce „Steve McQueen“ navržena k poctě světoznámého hrdiny Le Mans dokonale spojuje umění a závodění. Edice představuje dámské a pánské oblečení se závodními motivy ve stylu Porsche bez hranic.

V prodeji je také nová řada oblečení v designu Motorsport inspirovaná 90-ti letým výročím nejslavnějšího vytrvalostního závodu 24h Le Mans, do kterého se v příštím roce Porsche opět vrací.

Mezi další novinky Porsche Design Driver´s Selection patří kancelářské vybavení a doplňky nebo modelová řada Classic s celou paletou barevných polo-triček. Osvěžena je také nabídka slunečních brýlí a dárky pro nejmenší.

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek