Podívejte se na přední nárazník Škody Superb po faceliftu

Autor: Pavel Srp - 31. 1. 2018


Modernizovaná Škoda Superb se představí už za pár měsíců, ale až do této chvíle jsme neměli jakékoliv konkrétnější obrazové informace. To se nyní mění, protože na internet se dostala fotka předního nárazníku.

Na první pohled se nárazník nijak výrazně neliší. Zdá se, že celkově je nárazník hladší. Linie světla také nebude tak vykousnutá, ale „zub“ u blatníku, kam zasahuje vnější spodní roh světlometů, nicméně zůstává. Výraznější změny jsou ve spodní části nárazníku kolem mlhovek, které dostalo jiné tvary. 

Velké změny se chystají na technice, promění se paleta motorů. Zatímco by z nabídky měly zmizet současné benzinové agregáty 1.4 TSI, 1.8 TSI a 2.0 TSI, dostat by se do ní naopak měly nové motory 1.5 TSI Evo a zcela nový 2.0 TSI. Dočkat bychom se konečně také měli vrcholné naftové čtyřválcové motorizace 2.0 BiTDI. Tu už známe například z Volkswagenu Passat a jde o dvěma turbodmychadly přeplňovaný motor se 176 kW/240 koňmi. Příští rok se začne prodávat také Superb jako plug-in hybrid.

Superb dostane v rámci modernizace také několik nových prvků do výbavy. Budou jimi například fullLED přední světlomety, protože Superb stále používá bixenony, ale také digitální přístrojový štít, panoramatický kamerový systém a podobně.

Aktuální provedení Škody Superb:

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek