Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé je opravdu drahé a exkluzivní auto. Na jeho transport by tak měla být posádka odtahového vozu náležitě připravena, ale také vybavena. A to tihle chlapíci nebyli…

Video ukazuje skládání více než 5,6 metrů dlouhého kabrioletu z běžného odtahového automobilu. Otázkou musí být, jak tam auto vůbec najelo. Při pohledu na to, jak dlouhý je jeho rozvor, díky čemuž se zastavilo na zlomu na korbě, se totéž, co na výjezdu, muselo stát už při nájezdu. Z videa je vidět, že auto leží bezmocně na břiše a protáčí zadní kola. Nakonec se ale početné skupině mužů auto povede zachránit a to se tak přes zlom dostane.

Jenže pak nastane další problém. Na svém místě nějak nedrží nájezdy, možná i díky tomu, že  Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé je opravdovým kusem autem, jeho hmotnost převyšuje 2,6 tuny. Z videa není jasně vidět, co se stalo a co se děje, jisté ale je, že minimálně nájezd pod levou stranou auta rozhodně není na tom místě, kde by měl být a je tam poměrně velký schod.

Po dlouhých minutách se ale nakonec auto povedlo sundat, otázkou ale zůstává, zda zcela beze škod… Však se podívejte sami.