Ach ten Nurburgring. Jde o těžký okruh, který trápí zkušené jezdce, ale i amatéry. Poslední z těch velkých nehod, která se zde stala, je ale celkem bizarní. Nejen, že má překvapivého viníka, ale jejím výsledkem je navíc fakt, že si zbytek jezdců mohl okruh zajet v protisměru. A to se opravdu jen tak někomu nepoštěstí.

Na to, jak „Ring“ v protisměru vypadá, se můžete podívat ve videu, co tomu ale předcházelo, je zobrazeno na fotkách. Nehoda, kterou odnesla posádka otřesem mozku a několika lehkými poraněními, totiž měla zvláštní důvod. Protože se pekelný okruh kroutí z velké části lesem, sem tam na trať pronikne nějaké to zvíře. A právě nejspíše srna mohla za to, že řidič Renaultu Mégane RS tak moc havaroval. Sice zvíře netrefil, ale ve vysoké rychlosti leknutím trhl volantem, odlehčil zadek auta a ten ho začal předběhl. Dostal se prý k obrubníku, který ho vymrštil do vzduchu a výsledek už znáte.

Dotyčný může být rád za to, že měl v autě bezpečnostní rám a šestibodové pásy. Jak by to vypadalo bez těchto bezpečnostních prvků ani nechceme domýšlet.