Parta pubertálních výrostků zničila úplně nová sportovní auta

Autor: Anina Russová - 16. 1. 2019


Je opravdu neuvěřitelné, čeho jsou někteří puberťáci schopni, ale neděláme si iluze, že je to nějaký současný trend. Někteří puberťáci ale při svém konání asi nepřemýšlí. Přesně to je případ téhle vykutálené partičky, které se zachtělo několika sporťáků. Nenapadlo je nic lepšího než se vloupat k jednomu dealerovi v americkém Hustonu. Tady několik aut zničili, několik nabourali a pak se pokusili utéct.

Překvapením je, že částečně jde ještě o děti. Dvěma už sice bylo 16 let, ale dalším dvěma jen 14! Co se jim asi honilo hlavou, když vymýšleli, jak si zkrátit odpoledne ničením drahých aut, nevíme. Výsledkem jejich řádění je ale celkem více než 20 zničených aut. A to jsou jen kusy, se kterými se zkoušeli v prostorách dealerství projet. Jsou mezi nimi auta jako Ford Mustang, Jaguar XE, Porsche Cayman nebo Corvette Z06. Co nezvládli nabourat, to objeli klíčem. Některým modelům jen tak pro zábavu dokonce vytloukli okna. Ne, tohle opravdu nechápeme.

Při své hlouposti ani jednomu nedošlo, že je celý areál pod dozorem kamerového systému a napojený na policii. Ta po spuštění alarmu vyrazila na místo, ale cesta ji vzhledem k tomu, kolik času měli kluci na ničení aut, trvala podle nás až moc dlouho. Ačkoliv se všichni čtyři pokusili utéct, nakonec prý policisté všechny chytili a teď je čeká soud a zaplacení škody. Tedy, nejspíše ne je, ale jejich rodiče. Jak to bude s případným vězením je otázka. Jsou na žalář moc mladí, ale asi se shodneme na tom, že nic jiného si nezaslouží. A přidali bychom 25 na holou…

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek