Když máte na kontě prakticky nevyčerpatelné finance, můžete být za všech okolností jedineční. Tučné konto vám totiž může zajistit hodně originální vozový park, ale jen málokdo si může dovolit opravdu jediný kousek jedinečného auta. Mezi těch pár vyvolených se řadí zákazník automobilky Pagani z Velké Británie.

Ten si totiž objednal jediný kus modelu Huayra, který byl pojmenován „Pearl“. Automobilka ho více než rok vyvíjela na papíře, aby následně mohlo spatřit světlo světa modro fialové monstrum, které si prostě musíte zamilovat. Karoserie je samozřejmě z většiny z uhlíkových vláken, ale díky speciálnímu lakování krásně vyniknou jedinečné tvary karoserie. Celkem má tahle speciální Huayra Pearl oproti „běžnému“ modelu Huayra rovných 5 000 odlišností! Tou zdaleka nejvýznamnější je asi přední lízátko, které si Huayra Pearl půjčila z modelu BC, nebo nasávací otvor na střeše, který vede vzduch k motoru.

Kolik tohle celé stálo a jaké úpravy probíhaly na motoru zatím nikdo neprozradil. Musíme tedy doufat, že se s touhle perlou majitel brzy někde pochlubí.