Obrazem: Vossen Wheels Volkswagen Scirocco R

Autor: Anina Russová - 17. 5. 2013


Exsitují dvě skupiny lidí. Jedné se Volkswagen Scirocco líbí a té druhé ne. Nic mezi tím není. I když Scirocco možná nemá luxusní a pohodlný interirér tak jako jiné modely automobilky, musí se mu připsat zásluha za ten neskutečně nadčasový design. Právě ten stojí za armádou fanoušků i odpůrců tohoto vozu.

Co teprve, když se sportovně vyhlížející Scirocco oblékne do kabátu s logem R? V tu chvíli přiznávám, že se začíná líbit i mě. :) Kromě decentně upravené karoserie, loga R umístěného na několika místech zvenku i uvnitř, se pod kapotu nastěhoval přeplňovaný motor TSI o objemu 2,0 litru, který na přední kola posílá stádo 265 koní. Co mě ale zaujalo opravdu nejvíc je to, že se na Scirocco R trošku podívali pánové z Vossen Wheels. O té firmě už jsme si toho řekli vážně hodně a jejich úpavy rozhodně řadím mezi ty povedené. Mně osobně se hodně líbilo jejich podání Hyundai Genesis Coupé, Volkswagenu Tiguan nebo třeba Audi RS5.

Scirocco, na které se můžete podívat v galerii se ukázalo na letošním Wörthersee a vcelku očekávaně sklidilo velký úspěch. Aby ne, když 20 palcová kola, která známe již z nedávno představeného Volkswagenu Golf GTI z dílny Vossen Wheels sednou i Sciroccu jako ulitá. A dokonce se mi s matně černými paprsky líbí ještě o fous víc.

[nggallery id=2182]

-AR-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru