Obrazem: Volkswagen Transporter a Harley Davidson od Vossen Wheels

Autor: Anina Russová - 20. 5. 2013


Tak si představte, že máte kapelu a potřebujete se dostatečně stylově přemisťovat z jednoho místa na druhé. Autobus moc stylový není a na nějaké létání nemáte dost fanoušků a tím pádem peněz… No, pak už zbývá jedině nějaká dodávka. Ale to je taky vcelku nuda. Bude potřeba nechat si ji nějak upravit!

A proč rovnou nesáhnout po značce, která s dodávkami pro kapely všeho druhu měla obrovské zkušenosti už v 60. letech minulého století? Samozřejmě mluvím o automobilce Volkswagen, jejíž model T1 si oblíbli příznivci hnutí hippies a brázdili s ním sluncem zalitý kraj. :) Ani za těch 50 let však T1 na oblibě rozhodně neztratila a její hodnota stoupá do závratných výšin.

Dnes se ovšem podíváme již na páté pokračování dodávek od Volkswagenu, model Transporter s typovým označením T5. Ten si taktéž získal velkou oblibu především proto, že z venku je to sice pořád dodávka, ale uvnitř máte pocit že sedíte v Golfu nebo Passatu. Vše je pohodlné, měkké, nic nebouchá a neklepe. Obzvlášť pokud se taková dodávka posadí na kola od Vossen Wheels o průměru 19 palců, nainstaluje se sportovní podvozek a trochu se přilepí k zemi a pokud se vymění plasty jako přední a zadní nárazník a prahy, určitě vás při příjezdu na koncert nikdo nepřehlédne!

Jenomže pro Vossen Wheels bylo i tohle málo, tak si k Volkswagenu Transporter postavili ještě povedenou motorku a hned jednu z těch nejlepších značek světa – Harley Davidson. Motorka je laděna do stejného stylu i barev jako auto.

Myslím, že by po podobné dvojici sáhla leckterá kapela. Jasně, ještě je tu možnost pořídit si Mercedes-Benz  Sprinter upravený od Lexani Motors, ale i na to už je potřeba hodně fanoušků… Navíc, když by se vám tam při nějakém pokoncertním bujarém veselí vylilo pivo, jen těžko byste to z čalounění dostávali pryč…

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru