Obrazem: TechArt Porsche 911

Od Anina Russová | 5. 2. 2014


Jak snadné je zamilovat se… Mně k tomu stačí ladné křivky a neskutečný potenciál Porche 911. Když se na takový vůz ještě podívají specialisté od TechArtu, je vymalováno. :) Přestože, a nebo možná právě proto, že se Porsche 911 za 50 let své existence nikdy nijak výrazně nezměnilo (i když…), je potřeba pár kvalitních úpravců, kteří tu změnu provedou. Abyste mi rozuměli, myslím to tak, že je dobře, že se sama automobilka drží stále stejného konceptu, a revoluci nechává na jiných. Porsche 911 prostě žádné zemetřesení nepotřebuje. Myslím, že právě proto je mezi lidmi tak oblíbené.

Dle mého názoru je z vizuálního hlediska aktuální model s kódovým označením 991 asi tím nejelegantnějším, jaký kdy z výrobní linky sjel. A takový vůz specialistům na vozy Porsche, TechArtu, prostě nemohl ujít. A bylo to tak jednoduché.

Kompletně nový bodykit zahrnující oba nárazníky i prahové nástavce a skvělá 21 palcová kola PUR LX04 lakované do lesklé černé barvy s decentním červeným proužkem. Přední jsou o rozměrech 9×21 palců, ta zadní dokonce 11×21 palců. Pod nimi hrdě prosvítají velké červeně lakované brzdové třmeny.

Auto postavila společnost SR Auto Group, a o úpravách motoru se v tomto případě nemluví.

Za mě prostě povedné. Ale jsem trochu předpojatá. Porsche je prostě srdcovka. :)

-AR-