Obrazem: SR Auto Group Lamborghini Aventador: dostal nová kola a… Střešní box!

Autor: Anina Russová -   19. 12. 2013


Pamatujete si slavného lyžaře Jona Olssona a jeho sbírku supersportů, které za každých okolností mají box na lyže na střeše? No, jak to tak vypadá, boxy na střechách vozů jsou nejnovějším módním výstřelkem, i na autech, kam tak úplně nesedí…

Přesvědčit se o tom můžeme i díky poslednímu projektu tuningové společnosti SR Auto Group. To, co předvedli na Lamborghini Aventador, které po jejich zásahu dostalo název PROJECT700, se opravdový masakr.

V prvé řadě dostal Aventador zbrusu nový bodykit vyrobený z uhlíkových vláken. Celý bodykit zahrnuje přední lízátko, boční prahy, zadní difuzor či nové zadní přítlačné křídlo. Tuhle skvěle vymyšlenou aerodynamiku pak skvělě narušuje velký střešní box nebo rakev – chcete-li. :) K čertu s aerodynamikou, tohle je prostě jak praktické (třeba na hory, je to čtyřkolka :D ), tak vzhledově vydařené. :)

Kola pro tuhle černou bestii dodali PUR Design, kteří vybrali opravdu parádně. Kola mají rozměry 9,5×19 palců vpředu a dokonce 12×20 palců vzadu a obouvají pneumatiky 255/35 R19, respektive 335/30 R20. Tak přemýšlím, jestli jsou tohle ještě pneumatiky, nebo jestli je to jen namalovaná černá linka na kolech. :)

Upřímně bych tohle auto někdy chtěla vidět na živo. Už na fotkách to vypadá jako nové, matně černé auto pro Batmana, co vyrazil na dovolenou do hor. A jak jezdíte na hory vy?

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *