V pátek 24. dubna 2015 se na autodromu v Sosnové uskutečnil další ročník SEAT Driving Experience, pravidelného setkání českého zastoupení automobilky SEAT se zákazníky. Po celý den byl připraven bohatý doprovodný program.

V dopolední části programu bylo možné vyzkoušet si kompletní modelovou nabídku SEAT na projížďce v okolí autodromu, vzít na závodní okruh svoje vlastní vozy a nebo si poslechnout jednu ze dvou přednášek – první o novinkách automobilky SEAT nebo druhou, která se týkala bezpečné jízdy a krátkého povídání závodníka Petra Fulína o tom, že závodění neznamená jen kroucení volantem, ale že jde o psychicky i fyzicky náročnou činnost plnou taktiky, přemýšlení a neustálého ladění.

Po obědě byl program volnější, okruh byl otevřen pro všechny a vyrazit na něj mohla už nejen auta, kterými přijeli sami návštěvníci, ale i nové SEATy, včetně dvou Leonů Cupra – kombíku ST a třídveřového SC s paketem Performance. Pár koleček zajel i Petr Fulín se svým závodním Leonem Cup Racer, který bude -společně s oběma Cuprami – k vidění již za několik týdnů na sraze SEAT KLUBu ČR. Příjemným návratem do minulosti byla také přítomnost zrestaurované první generace SEATu Leon Cupra 4 V6 s atmosféricky plněným šestiválcem s neopakovatelným zvukem, pohonem všech a skvělými sportovními sedačkami Recaro.