Obrazem: Na 16. sraz SEAT KLUBu ČR se sjela stovka aut

Autor: Pavel Srp - 10. 6. 2015


O uplynulém víkendu se to v okolí Náchoda hemžilo vozy SEAT. Vysvětlení bylo jednoduché, v kempu u nádrže Rozkoš se konal již 16. sraz SEAT KLUBu ČR o.s., na kterém jsme nechyběli a dovezli tam dva vozy SEAT Leon Cupra, se kterými jsme vozili návštěvníky akce.

Víkend od pátku 5.6. až do neděle 7.6. jsme strávili v autokempu Rozkoš na každoročním sraze vozů SEAT. Do prostoru kempu se po celý víkend sjela stovka vozů všech možných roků výroby, stavu, ale i v různých fázích tuningu. Na své si přišel každý. Kromě výstavy vozů návštěvníků a jejich hodnocení, byl připraven i další doprovodný program, který zahrnoval již zmíněné svezení v SEATech Leon Cupra, prezentaci chiptuningu, soutěže a kvízy, ale i jízdy zručnosti nebo spanilou jízdu.

Pro návštěvníky srazu bylo přichystána také jedna lahůdka, kterou byla přítomnost okruhového závodního vozu SEAT Leon Cup Racer i s jeho pilotem Petrem Fulínem, který byl k dispozici pro všetečné otázky návštěvníků. V rámci programu byla připravena prezentace o voze a o okruhovém závodění obecně, kterou Petr Fulín protáhl na více než 40 minut. Ani na chviličku jsme se přitom nestihli nudit.

Pokud máte vůz značky SEAT a na tento sraz jste se nestihli podívat, máte možnost podívat se na jiný, menší, a nebo si pohlídat termín a dorazit zase za rok.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru