Experty přes exkluzivní kola Forgiato Wheels asi už dobře znáte. Ono je lze jen těžko přehlédnout, když jejich kola vyrábí tak sexy zaměstnanci jako v tomhle videu a když je obouvají i slavní rappeři… Jeden z jejich posledních projektů je ale tak trošku úlet. Jak jinak byste pojmenovali Jeep Wrangler na 24 palcových kolech? 🙂

Tohle auto je pro spoust lidí něco jako synonymum opravdového offroadu. Zkuste se schválně kolem sebe přátel zeptat, které auto se jim vybaví, když se řekne offroad. Garantuji vám, že 7 lidí z 10 si vybaví právě Jeep, třeba přímo Wrangler.

Forgiato si pro něj ale připravili dvě sady kol – bílé s označením Massa-T a černé Rivoto-T – obouvající terénní pneumatiky Toyo. Obě sady kol jsou pro zájemce k dispozici o průměru 22″ a 24″ palců. Když už tedy bylo u výměny kol, upravovalo se i na zbytku vozu. Aby se kola vůbec na auto vešla, musely být upraveny blatníky. Nechybí nový podvozek značky BDS Supension, karoserie má ochranné rámy, diodové osvětlení a prahy dostaly nové nástavce. V interiéru jde o prvotřídní přehlídku elegance s koženým čalouněním s kombinací výkonné zvukové aparatury.

V této verzi sice Jeep Wrangler definitivně přišel o většinu svých schopností v terénu, ale kolemjdoucí zaujme asi víc, než cokoliv jiného. A v dnešní době jde přeci především o to zaujmout.