Obrazem: Ďábelská Audi RS5 od Vossen Wheels

Autor: Anina Russová - 26. 4. 2013


Jsou auta, u kterých je jakýkoliv tuningový zásah tak trošku sázkou do loterie. Jsou prostě auta, která jsou skvělá sama o sobě. Například Rolls Royce Phantom je jedinečný, ale i přes to se najdou tuningové společnosti, které ho mají potřebu nějak pozměnit. Dnes tu máme zástupce německé scény. Jde o Audi RS5 upravenou od společnosti Vossen Wheels. Ti se, co se úprav týče, většinou drží známého méně je někdy více a třeba jejich výtvory Volkswagen Golf GTI nebo Lexus GS 350 jsou vážně povedené. Na tuto Audi RS5 si posvítili ještě o fous víc.

Velkou změnou prošla přední i zadní světla. Ta přední dokonce tak velkou, že vypadají jako z Hvězdných válek. Zatmavené čočky a diody laděné do červena opravdu upoutají pozornost. Stejná černá, která vládne světlům, pokračuje i na obří přední masce. Přepracovaný byl samozřejmě celý přední i zadní nárazník a nástavce bočních prahů.

Protiklady se přitahují, takže vzhledem k tomu, že auto je matně bílé, zadní difusor a přední spoiler dostal kontrastní černou. Velkému zásahu se nevyhly ani zadní blatníky, které dostaly hodně patrný prolis. Zadní části vozu spolehlivě vévodí přítlačné křídlo, jež se dá pomocí tlačítka ovládat přímo z kabiny vozu. 20″ kola Vossen VVSCC5 pak dotvářejí celkový design vozu.

No, upřímně přiznávám, že mně se líbí RS5 už sama o sobě – i bez jakýchkoliv zásahů. A jaký je váš názor? Líbí nebo nelíbí?

[nggallery id=2131]

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru