Obrazem: Brutální RWB Porsche 911 Turbo

Autor: Anina Russová - 9. 7. 2014


Tři písmenka, jen to stačí, abyste věděli, oč jde. Ta tři písmenka jsou RWB. Tady jsou jakékoliv řeči dost zbytečné, tak to zkrátíme, ať se můžete ponořit do skvělých fotek. Na těch se pokocháte skvělým, zářivě modrým Porsche 911 (993) Turbo, na které si posvítili právě kluci z RWB. Věřím, že vám vezmou dech zejména brutálně rozšířené blatníky a také obří přítlačné křídlo.

V jejich rozměrech tak nějak zapadá upravený přední i zadní nárazník. Je to škoda, protože jejich nové tvary jsou dost líbivé a k brutálnímu rozšíření dobře ladí. Třešničkou jsou exkluzivní kovaná kola od exkluzivního výrobce ADV.1 Wheels. Ta vám zatají dech už jen svým rozměrem, 10,5×18 palce vpředu a 13,5×19 palců vzadu.

Nic tak brutálního jsme dlouho neviděli. A v kombinaci se zářivě modrou barvou je tohle Porsche 911 Turbo RWB něčím, co prostě chceme v garáži! A vy?

P.S. Pokud byste RWB neznali, pak vězte, že jde o zkratku RAUH-Welt Begriff. To je japonská společnost specializující se na úpravy vozů Porsche. A vždycky vypadají hodně odvážně!

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru