Obrazem: BMW 730 kabriolet na prodej v Polsku

Autor: Pavel Srp -   1. 5. 2014


Poláci jsou prostě blázni… Seženou všechno, nic není problém a prodávají levně. Aby také ne, když místo jedlé soli prodávají sůl technickou a podobně. Jenže to, co jsme našli na polském aukčním serveru Allegro nám taky vyrazilo dech! Na prodej je tam starší BMW řady 7 (E32). Na tom by nic zase tak špatného nebylo, ale původně manažerská limuzína je přestavěná na kabriolet!

Pro tohle auto máme slabost, jedno takové je naším „služebním“ autem, ale uříznout mu střechu by mě fakt nenapadlo. I když to by mě nenapadlo ani u nového Range Roveru a v Dubaji jeden takový jezdí

Podle prodejce byla přestavba na kabriolet provedena v Holandsku a o dostatečnou tuhost karoserie je prý postaráno. Prodejce toho o autě ale příliš nenapsal. Jde o auto z roku 1989, pod kapotou je základní řadový šestiválec o objemu 3,0 litru. Z výbavy můžeme jmenovat látkové sedačky, klimatizaci, elektrická okna a palubní počítač. Technicky je prý auto v pořádku a nevyžaduje žádné nutné investice.

Pokud byste neměli požadovaných 4 800 zlotých (cca 31 tisíc Kč), pak auto můžete vyměnit třeba za Corsu… ;) Kola na fotce prý ale na prodej nejsou.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *