FastFurious9

Nový trailer na Rychle a zběsile 9 ukazuje, že o auta půjde až na posledním místě

Autor: Anina Russová - Zdroj: youtube.com - Foto: The Fast Saga - 12. 2. 2021


Pamatujete si ještě, jaké to je, jít do kina? Za poslední rok jsme si právě na kino a řadu zajímavých filmů museli nechat zajít chuť. Jedním z nich bylo i deváté pokračování série Rychle a zběsile, které mělo původně přijít do kin v květnu loňského roku. Premiéra byla nakonec přeložena na duben letošního roku, ale je otázkou, jestli nebude znovu přesunuta.

Než se filmu dočkáme, rozhodli se tvůrci, že nám jej zase trošku připomenou. A rovnou v rámci poločasu letošního Superbowlu a to novým trailerem. V něm se neukáže nic nového, znovu zjistíme, že o auta v novém filmu už nepůjde. Spíše o akci, výbuchy, rodinu a spoustu filmových triků. Přeci jen se ale některé automobilové chuťovky do filmu dostaly. Jendou z nich je i akční scéna, ve které hraje hlavní roli Toyota GT86.

Režisér filmu totiž před nedávnem prozradil, že aby bylo možno vůbec scénu natočit, musel zničit hned tři auta. Každé z nich pak na speciální konstrukci muselo projet budovou a dokonce i nákladním autem. Jen příprava na natáčení této jedné scény zabrala osm měsíců, samotné natáčení pak čtyři dny a zaměstnalo 100 lidí.

Kromě zničené Toyoty se ve filmu objeví staří známí v podobě Michelle Rodriguez, Vina Diesela, Jasona Stathama a dalších. Vrátit by se měl i Sung Kang, který hrál Hana a mluví se i o Seanu Boswelli, který s ním hrál v díle pojmenovaném Tokio drift.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru