Upoutávka na Rychle a zběsile 9 je tu. Film nabídne honičky, přestřelky a důraz na rodinu

Autor: Anina Russová - 29. 1. 2020


Ještě během tohoto roku by mělo i do českých kin vtrhnout deváté pokračování série Rychle a zběsile. Kdo ale čeká nálož upravených aut, bude mít nejspíš smůlu. Stejně jako v posledních dílech i tentokrát půjde hlavně o akční film, v němž už auta hrají druhé housle.

Už je jasné, že se potkáme s Vinem Dieselem, tedy představitelem Dominica Toretto, a s Michelle Rodriguez v roli Letty Toretto. Oba mají své roky a hlavně malého synka jménem Brian. Ano, to je odkaz na bývalého člena party, Briana O’Connera, které ho hrál před pár lety zesnulý Paul Walker. Rodinná idylka při opravování traktoru a uspávání malého ale nejspíš rychle skončí. To naznačuje chvíle, kdy Letty svému dítku předává kříž, který dostala od Dominica už v prvním díle. Malého Briana má totiž ochránit před vším zlým, co brzy přijde.

Tím zatím oficiální informace končí, ale produkce by už během několika málo dnů měla do světa vypustit plnohodnotný trailer. V něm se teprve dozvíme, jaká konkrétní auta ve filmu potkáme, a naznačena bude také zápletka či obsazení. Zatím se mluví o staré partě v podobě Ludacrise nebo Tyrese Gibsona. Ženské hrdiny zastoupí Charlize Theron, Helen Mirren nebo rapperka Cardi B. Děj se bude odehrávat v New Yorku a něco nám říká, že ho tahle rychlá a lehce zběsilá parta částečně srovná se zemí.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru