CUPRA na své cestě do nové éry již brzy představí nový model CUPRA Born, který bude svou nevšední kombinací sportovních výkonů a elektrifikace na trhu opravdovou výzvou.

Přečtěte si také:  SUV Dacia Bigster se ukázalo na fotkách z patentového úřadu. Od konceptu se příliš neliší

První 100% elektromobil značky, která je nekonvenčním vyzývatelem, nabídne atraktivní design a elektrizující výkony. Nový model Born také poslouží značce CUPRA k její expanzi na nové trhy a k zavedení nového obchodního modelu.

CUPRA Born bude impulzem v elektrické transformaci společnosti. Nový elektromobil vyniká nejen typickým designem značky CUPRA, ale také vyspělým pohonem a technologií řízení akumulátorové baterie, díky nimž poskytuje podmanivé výkony s okamžitými reakcemi.

Přečtěte si také:  Sportovní elektromobil Volkswagen ID.4 GTX představen. Nese odkaz Golfu GTI

Digitální světová premiéra se uskuteční v úterý 25. května od 12°° hodin. Živý přenos bude možné sledovat ve videu níže a také prostřednictvím kanálů značky na sociálních sítích Twitter (@CUPRA) a LinkedIn (CUPRA).

Model CUPRA Born bude představen nekonvenčním způsobem. Kromě prvního elektromobilu značky bude současně zveřejněna také nominace umělců pro festival Primavera Sound. CUPRA a Primavera Sound spojily síly, aby v rámci úzké spolupráce inspirovaly svět z Barcelony.

Přidat komentář