Jen před pár dny byl odhalen zbrusu nový Rolls-Royce Phantom a první dealer už ho má ve své nabídce. A protože i milionáře je potřeba navnadit, dodala automobilka první vůz v opravdu extravagantním kabátku.

Oním dealerem je společnost HR Owen, která má s vozy značky Rolls-Royce, ale třeba i Bugatti dlouholeté zkušenosti. Navíc sídlí v Londýně, tedy jen kousek od továrny Rolls-Royce. Nikdo ale asi nečekal, že automobilka první vůz vybaví tak výrazným lakováním, které může některé slabší aristokratické povahy dostat do rozpaků.

Už víte, jak vypadá takový nákup třeba právě nového Phantomu, takže také víte, že různých barev, kterými si lze vůz nalakovat, je více než 40 tisíc. Asi nebylo jednoduché vybrat tu jednu nejlepší na první sériový exemplář, ale přesto nás velmi výrazná fialová se třpytkami trochu překvapila. Ale v tom dobrém! Phantomu sluší a baví nás i v interiéru, kam se dostala na několika detailech. Zbytek interiéru je čalouněn bílou kůží.

Ano, je to na značku Rolls-Royce možná trochu úlet, ale nás hodně baví. Však přece všechna tahle luxusní auta nemusí hrát jen tlumenými barevnými tóny. Souhlasíte?