zeneva-2019-peugeot-208- (5)

Nový Peugeot 208 nejdříve na prodej ve Francii, další země budou následovat

Autor: Tisková zpráva - 8. 10. 2019


6. října 2019 dorazil nový Peugeot 208 na trh ve Francii. V prodeji bude rovnou ve verzích se spalovacím i elektrickým motorem. Od listopadu 2019 pak budou v téměř stovce francouzských měst zřízena testovací centra, v nichž se zájemci budou moci seznámit s elektrickými verzemi modelu a vyzkoušet si je. Akce dostala název „Peugeot Electric Tour“.

Nový Peugeot 208 navazuje na své předchůdce, vozy „dvojkové řady“, kterých se ve světě prodalo více než 22 milionů kusů. Vyznačuje se výrazným designem, z něhož vyzařuje mládí a energie. Atletický vzhled evokuje sportovní styl vozu. Jeho elegantní design a kvalita mu zajišťují vytříbený charakter dokonale zapadající do strategie značky, která neustále postupuje směrem k vyšším kategoriím výrobků.

Nový Peugeot 208 se inspiroval novou 508. Ukáže se příští týden v Ženevě

Nová generace je od svého uvedení na evropský trh nabízen ve verzi s  elektromotorem jako Peugeot e-208. V téměř stovce francouzských měst spouští společnost Peugeot France na podporu přechodu na nové zdroje energií akci „Peugeot Electric Tour“, během níž hodlá poukázat na výhody tohoto nového typu motorů.

Francie je první zemí, ve které nový Peugeot 208 přichází na trh. Další evropské státy budou následovat. Uvedení tohoto modelu v České republice se bude konat 28. listopadu 2019. Elektrické verze doplní nabídku pro české zákazníky na začátku příštího roku.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek