Nový Nissan Qashqai představuje limitovanou edici PREMIER

Autor: Pavel Srp - 30. 11. 2013


Nissan slaví příchod nové generace crossoveru Nissan Qashqai akčním modelem s názvem Premier. Cílem této unikátní nabídky je odměnit dva miliony loajálních zákazníků, kteří si zakoupili původní Qashqai. Nový Qashqai se představil před pouhými třemi týdny.

Nissan Qashqai limitované edice Premier bude vyroben jen v počtu 2007 kusů. Toto číslo odkazuje na rok, kdy byl uveden původní model Qashqai, který představoval první sériově vyráběný crossover. Všech 2007 exemplářů bude vyhrazeno pro majitele vozů Nissan, kteří chtějí exkluzivně to nejlepší z modelu Qashqai. Každý vůz bude opatřen číslovaným štítkem, který každému majiteli zajistí místo v historii značky Nissan jako jednomu z úplně prvních majitelů modelu Qashqai nové generace.

nissan-qashqai-premier-nahled

Bohatá výbava a unikátní prvky

Limitovaná edice Premier vycházející z nejvyšší řady Tekna zdůrazňuje zápal společnosti Nissan pro inovativní technologii a odvážný design.

Výbava, která bude k dispozici pouze pro tuto limitovanou edici, zahrnuje čalounění interiéru kombinací kůže a Alcantary, černé čalounění stropu, černé koberečky, chromované lišty bočních dveří, přední spoiler a ozdobnou lištu zadních dveří, nebo zvláštní prahové lišty dveří s označením Premier. Zajímavé barevné čalounění sedadel vytváří příkrý kontrast s černými koberečky a stropním čalouněním. Každý vůz má navíc unikátní číslovaný štítek.

Limitovaná edice Premier je standardně vybavena také širokou škálou designových a technologických prvků z řady Tekna. Vnější design vylepšují 19″ hliníková kola, střešní nosič a unikátní dvojité BI-LED světlomety. Interiér je vybaven elektricky ovládanými sedadly, navigačním a zábavním systémem NissanConnect a panoramatickým střešním oknem.

Součástí standardní výbavy je také vyspělá bezpečnostní technologie Nissan Safety Shield zahrnující širokou škálu pokročilých funkcí: systém automatického nouzového brzdění, systém rozpoznání únavy řidiče a rozpoznání dopravních značek, systémy upozornění na vybočení z jízdního pruhu, sledování mrtvého úhlu a monitorování pohybujících se objektů, nebo automatické přepínání dálkových světel.

Qashqai Premier je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních: bílá Pearl, černá Night Shade, černá Metallic a červená Metallic. Všechny vozy limitované edice Premier disponují motorem 1.6 dCi 130 k a systémem ALL MODE 4×4-i.

Tisková zpráva/-PS-1

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru