Hyundai Bayon_Design teaser_03

Hyundai zveřejnil fotografie zcela nového modelu Bayon, crossoveru segmentu B. Řada snímků pořízených za slabého osvětlení odhaluje ladný design široké karoserie s čistým high-tech vzhledem. Společnost navíc potvrdila, že Bayon bude nejnovějším ztělesněním „smyslné sportovnosti“, její designové identity, kombinující mimořádný emocionální náboj s inovativními designovými řešeními.

Šířku vozu umocňuje pás otvorů pro přívod vzduchu v celé šířce přídě vozidla ve spojení s širokými a nízkými světly pro denní svícení. Výrazná maska chladiče se ve spodní části rozšiřuje, a přispívá tak k dojmu mimořádné stability. Hlavní světlomety jsou od světel pro denní svícení odděleny. Výsledkem je jedinečné uspořádání čelní partie, která spolu s osvětlením dodává vozu osobitý a originální vzhled.

Záď vozidla zdobí šípovitá brzdové světlomety vzájemně propojené tenkou červenou linií. Zadní svítilny umístěné na okraji karoserie zesilují vizuální dojem šířky. Tím ještě více vyniká nezaměnitelné celkové vzezření zadní partie.

Přečtěte si také:  Hyundai Bayon je tady. Nové malé SUV má políčeno na Kamiq

Zcela nový Hyundai Bayon se začne v Evropě prodávat v první polovině roku 2021. Více informací bude zveřejněno v nadcházejících týdnech.