Nové SUV Škoda: Designéři nechávají nahlédnout do světa své inspirace + video

Od Tisková zpráva | 15. 2. 2016 0

ŠKODA přenáší svůj nový, emocionální designový jazyk do segmentu SUV. Studie vozu kategorie SUV ŠKODA VisionS, která bude mít zanedlouho premiéru na autosalonu v Ženevě, poskytuje výhled na to, jak bude vypadat budoucí velké SUV této značky. V souvislosti s tím teď šéfdesignér značky ŠKODA Jozef Kabaň a jeho tým ve čtyřech videích na Youtube vysvětluje, co je při vývoji designového jazyka značky pohání a inspiruje.

Skoda-VisionS

Estetika, funkčnost a krystalické efekty – nový designový jazyk značky ŠKODA podtrhuje emocionální charakter značky. Tento designový jazyk byl poprvé představen před dvěma lety, a to v podobě studie VisionC. Do sériové podoby přešel v podobě modelů ŠKODA Fabia a ŠKODA Superb. V podobě studie VisionS, která bude mít svou premiéru na autosalonu v Ženevě, nyní ŠKODA vnáší nové linie i do segmentu SUV.

Pro navození správné atmosféry zveřejní ŠKODA až do zahájení autosalonu v Ženevě 1. března čtyři designová videa. První klip je od dnešního dne online a lze jej shlédnout na youtube.com/skoda.