Bentley představuje nový Continental GT V8 S Black Edition. Tato exkluzivní zvláštní edice dodávaná jako kupé i jako kabriolet, je navržena tak, aby zdůraznila sportovnější, současnější vzhled modelu GT V8 S.

Pro zvýšení účinku bude barva karoserie, kterou si zákazník zvolí, doplněna o černé prvky ve vysokém lesku, které nahrazují obvykle používané lesklé díly na vnější straně. Černé součástky vytváření tmavý akcent na spodní straně blatníku, na dveřích a ve vložkách zadního nárazníku i na klikách dveří. Matrice a okolí chladiče, přední a zadní světla mají tmavší zbarvení a jsou v nich černé plošky.

Současný vzhled uvnitř i navenek

Jako venkovní sadu aerodynamických prvků mohou zákazníci vybírat ze čtyř akcentových barev – St James’ Red, Beluga, Hallmark nebo Cyber Yellow – pro přední spojler, zadní zástěrky a zadní difuzor. Venkovní zpětná zrcátka lze dodat ve stejné barvě v rámci příplatkové výbavy. Na doplnění úchvatného zevnějšku mohou zákazníci volit mezi černými nebo červenými prvky na černých kolech 21″ Elegant. Černá 21″ 5-paprsková směrová kola se dodávají v rámci výbavy Mulliner Driving Specification.

Uvnitř se odráží podoba vnějšku s prvky v barvách Pillar Box Red, Porpoise, Beluga nebo Cyber Yellow na středovém oblouku a na sedadlech GT Design podle modelu Mulliner. Pokud se zákazníci rozhodnou pro výbavu Mulliner Driving Specification, bude jednobarevný trojramenný volant Sports a sedadla Mulliner Design s diamantovým prošíváním dodáván s odpovídajícími barevnými kontrastními švy

Zrozeno pro výkon

Model Continental GT V8 S Black Edition nabízí úchvatný jízdní zážitek. 4.0litrový motor V8 s dvojitým přeplňováním poskytuje 528 koní, takže vůz dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy.

Nový model Continental GT V8 S Black Edition lzee objednávat již nyní.