Opel Astra GSe a Opel Astra Sports Tourer GSe (2022)

Nové auto na dva měsíce zdarma? Německá značka za vás zaplatí dvě splátky

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Opel -  4. 10. 2023


Dovozce automobilů Opel do ČR přichází s mimořádně lákavou nabídkou: Zákazníci si mohou pořídit jakýkoli vůz německé značky na výhodný operativní leasing přičemž první dvě splátky za ně uhradí Opel. A totéž platí i při financování vozu přes značkový úvěr Opel Finance. Zákazník opět nemusí vůbec řešit první dvě splátky – ta jdou za importérem.

„Nejde o odložení splátek, ale dvě první splátky opravdu za klienty uhradíme my,“ zdůrazňuje Jakub Kučmaš odpovědný na importu Opel za prodej. „Samozřejmě, že takto výjimečné financování nemůžeme nabízet dlouhodobě – super výhodné splátky naši dealeři nabírají pouze do konce měsíce října. Zájemci by proto neměli příliš váhat.“

Přečtěte si také:  Lidé letos kupují auta na splátky častěji než loni. Financování aut má největší objem mimobankovního financování

Dvě splátky zdarma platí jak pro vozy zadávané do výroby, tak i na vozy ze skladových zásob, na které jsou navíc vysazeny velmi lákavé akční ceny. Příjemným bonusem k říjnové nabídce Opelu, která sahá od kompaktní Corsy až po Grandland GSe a zahrnuje i užitkové modely, je i pětiletá záruka a asistenční služby na stejně dlouhou dobu – obé získá klient zdarma hned při pořízení vozu.


TIP: Hledáte nové auto na operativní leasing? Podívejte se na ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky: nabídky operativního leasingu!


Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *