toyota-supra-fast-furious-9-screenshot

Nová Toyota Supra si opět zahraje ve filmu Rychle a zběsile

Autor: Tisková zpráva - 5. 9. 2019


Auta hrají zásadní roli v řadě filmů, nicméně málokteré z nich si získalo takovou popularitu jako oranžová Toyota Supra z prvního dílu Rychle a zběsile. A vypadá to, že nová verze Supry se opět ocitne na filmovém plátně. Auto bylo přistiženo při natáčení již devátého pokračování filmu Rychle a zběsile.

Toyota GR Supra nemohla uniknout pozornosti v ulicích Tbilisi, hlavního města Gruzie. Zvlášť když byly oficiálně uzavřené a obklopené filmovým štábem. Snímky auta v oficiálně nedostupné oranžové barvě zveřejnil na Instagramu uživatel @pw40. Sportovní kupé je na nich zachyceno při vykládání z odtahového vozu a pak v okamžiku, kdy je taženo vojenským autem. Z fotografie to navíc vypadá, že se na scéně Rychle a zběsile 9 pohybovaly nejméně dvě nové Supry této neobvyklé barvy.

Zbarvení vozu není náhodné. Oranžová Toyota, třebaže bez doplňků, jako je velké křídlo nebo doplňkový body kit, přímo odkazuje na slavnou Supru, jež si zahrála v prvním ze série filmů Rychle a zběsile. Autem z roku 1993 tehdy jezdil hlavní hrdina Brian O’Conner v podání Paula Walkera. Snímek se dočkal značného ohlasu a modifikovaný automobil se stal ikonou popkultury a přičinil se k obrovské popularitě Toyoty Supry 4. generace. V roce 2015 se filmový exemplář prodal na aukci za 185 tisíc dolarů, tedy za bezmála 4,3 miliony korun.

Toyota Supra z prvního dílu Rychle a zběsile jde do aukce

Na ulici byl spatřen také modifikovaný Dodge Charger, který v příštím díle Rychle a zběsile se vší pravděpodobností uvidíme také. Černé auto navazuje na jiný automobil úzce spjatý s první částí série, tedy Charger, který patří filmovému Dominicu Torettovi, jehož hraje Vin Diesel). Z toho, co se podařilo postřehnout, má vůz v novodobém vydání rozšířenou karoserii a centrálně umístěný motor. Film Rychle a zběsile 9 by se měl na plátnech kin objevit v květnu 2020.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru