Občas je až neuvěřitelné, s jakou rychlostí reagují úpravci na všechny ta automobilové novinky. A je zajímavé, že z tuningu, tedy, alespoň toho profesionálního, se stává celkem zajímavé, a i automobilkami vnímané odvětví. Jen se podívejte na všechny ty velké autosalony. Zatímco jednotlivé značky za ně nechtějí utrácet peníze, velcí tuneři do nich investují a nebojí se ukázat, co v nich je.

Toyota GR Supra se představila v Detroitu. Vypadá skvěle a tak by měla i jezdit

Přesně tak je to s novou Toyotou Supra. Tohle auto je snad tím nejsledovanějším, jaké se za poslední dobu objevilo na scéně. Nejzajímavější nám přijde to, jak jsou někteří internetoví diskutéři přesvědčeni o tom, že je tato novinka absolutní dehonestací legendy, že ji BMW zkazilo a že ve výsledku nebude stát za nic. A to s ní nejeli a asi ji ani neviděli naživo. Podle prvních informací si opravu nemyslíme, že jde o zneuctění legendy a že to auto bude špatné. Ba právě naopak. Ostatně, ti, kteří s ním jeli, respektive s předprodukčními kusy, na něj pějí chválu. A neříkejte mi, že i světová novinářská obec tak moc mýlí.

A nadšení jsou nejspíš i úpravci, protože Supra pro ně v současné době představuje zlatý grál. Je žádaná, hodně se o ní mluví, a tak se na její úpravě dá vydělat. Nebo si alespoň vylepšit reputaci. A to si nejspíš řekl i Prior Design, který, zatím jen na obrázku, Supru trošku poladil. A výsledek? Vcelku velmi zajímavý a odvážný.

Toyota Supra v jejich podání dostala široké blatníky, nové nárazníky a zadní přítlačné křídlo, které je vše, jen ne decentní. Nová je ale i kapota, difuzor v zadním nárazníku a výfuk. Prior Design přidal i velká kola, která do nafouklých blatníků padnou jako zadek na hrnec. 😊

Ovšem po internetu koluje podobných grafických výtvorů mnohem více. Však se podívejte sami.