Nová ŠKODA Fabia: Maximální individualizace

Autor: Tisková zpráva - 25. 11. 2014


Nová ŠKODA Fabia nyní nabízí ještě větší rozsah individualizace. Zákazník si může k barvě karoserie vybrat jeden ze čtyř odstínů pro střechu, vnější zpětná zrcátka a kola z lehké slitiny. Novinkou je personalizace interiéru vozu pomocí samolepících fólií s atraktivní nabídkou motivů, včetně plně individuálních dle specifické objednávky zákazníka.

skoda-fabia-interier-individualizace-1

„Třetí generace modelu Fabia představuje evoluci designového jazyka ŠKODA směrem k expresivnímu, emocionálnímu a dynamickému designu. Novinku je možné přizpůsobit individuálnímu vkusu nejen širokou paletou barevných kombinací, ale nově také unikátní samolepící fólií. Její pomocí lze doladit interiér vozu doslova na míru jakémukoli zákazníkovi,“ říká Karel Starý, vedoucí Poprodejních služeb, ŠKODA AUTO Česká republika.

Objednání individualizované fólie je velmi jednoduché a rychlé. Fólii lze použít do modelu vozů s dekorační lištou Piano bílá a Piano černá. Zákazník si vybere černou nebo bílou fólii podle dekoru palubní desky svého vozu, vloží fotografii dle svého výběru a upraví požadovaný výřez. Následně je fólie vyrobena a zaslána zákazníkovi podle jeho volby buď domů kurýrní službou, nebo je odeslána nočním rozvozem autorizovanému servisnímu partnerovi, kterého si zákazník zvolil. Výdejními místy jsou všichni partneři ŠKODA E-shop.

Fólii je možné objednat v internetové aplikaci ŠKODA E-shop v kategorii „Interiérové fólie“. Další podkategorie jsou pak fólie na zakázku a fólie předdefinované. Konečná doporučená cena zákaznické fólie činí 480 Kč včetně DPH. O instalaci fólie se postará kterýkoli z autorizovaných servisních partnerů ŠKODA, případně ji lze nalepit svépomocí. Fólii je možné po čase jednoduše sejmout a případně nahradit fólií s jiným motivem.

skoda-fabia-interier-individualizace-2

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru