SsangYong Korando in Madrid 2019

SsangYong na českém a slovenském trhu oficiálně zahájil prodej nové generace modelu Korando. Automobilka tímto modelem míří do největšího tržního segmentu – kategorie střední SUV neboli C-SUV. Na českém trhu Korando startuje na 439 900 Kč s DPH.

Korando, které získalo 5 hvězd v testu bezpečnosti Euro NCAP 2019, nabízí dvě silné motorizace, a to benzín 1.5 GDI Turbo s výkonem 120 kW/163 koní a s točivým momentem 280 Nm nebo diesel 1.6 se 100 kW/136 koňmi a 324 Nm.

Nové Korando nabízí zákazníkům moderní technologie nejen v oblasti infotainmentu (9“ obrazovka středového panelu propojená s 10,25“ plně digitální přístrojovou deskou), ale je vybaveno také současnými asistenty bezpečnosti.

Svým cestujícím poskytuje Korando nadstandardní komfort vnitřního prostoru. Přední sedadla mohou vyhřívaná i odvětrávaná, ale i elektricky nastavitelná v 8 směrech (včetně nastavitelnosti bederní opěrky). Zadní sedadla lze vyhřívat a dá se u nich změnit sklon opěráku. Zavazadlový prostor je svým základním objemem 551 litrů jedním z nejprostornějších ve svém segmentu. U nového Koranda nechybí ani LED technologie osvícení či ambientní osvětlení v kabině čítající 34 volitelných barev.

Kompletní ceník je ke stažení zde.