teaser-2022-kia_niro- (1)

Kia odhalila první obrázky svého zbrusu nového Nira, které je již nedílnou součástí stále se rozšiřující nabídky ekologických vozů Kia.

Zbrusu nové Niro, přepracované v duchu firemní designové filozofie „Spojené protiklady“, neomylně ilustruje zasazení značky Kia o trvalou udržitelnost. Nové Niro se inspiruje světem přírody, kterou má trvale udržitelná mobilita chránit, reaguje na komplexní nároky spotřebitelů prosazujících udržitelnost a současně přichází s designem spojujícím ekologickou šetrnost s potěšením z jízdy.

Přečtěte si také:  Ford Mustang by měl v nové generaci dostat hybridní čtyřválec. Přijít má za dva roky

Exteriér nového Nira navazuje na smělé designové prvky poprvé prezentované koncepčním modelem Habaniro z roku 2019. Stylový crossover zhmotňuje charakter studie Habaniro s moderními prvky karoserie ve dvoubarevném provedení laku. Netradiční asymetrická přístrojová deska v interiéru vozu kombinuje horizontální a diagonální tvary s odkazem na designové ztvárnění „Spojené protiklady“ a naplňuje princip „Joy for Reason“ (Radost z rozumu) prostřednictvím praktické a ekologicky pojaté konstrukce.

Zbrusu nové Niro bude odhaleno na letošním ročníku autosalonu Seoul Mobility Show dne 25. listopadu 2021 v 11:30 dopoledne korejského času.

Přidat komentář