Je to už skoro pravidlo. Zatímco se automobilka snaží své nové modely utajit a maximálně jejich podobu nenápadně fanouškům dávkuje, pár hodin před premiérou fotky novinky uniknou na internet. Stalo se to i BMW, které posledních pár týdnů láká na nové generace modelů M3 a M4. Oficiální uvedení proběhne až zítra, ale od dnešního dne je internet plný fotek obou modelů.

Fotografie se objevily na instagramu carswithoutlimits později také na BMW Blogu. Ukazují obě auta v plné parádě. M3 je v zeleném provedení Man Green a M4 je žlutá, konkrétně v barvě Sao Paulo Yellow.

Přečtěte si také:  BMW Group používá pro výrobu prototypů rozšířenou realitu

Fotky ukazují nové, opravdu velké ledvinky, které rozdělily (nejen) fanoušky BMW na dvě skupiny. Už když automobilka ukázala první návrhy ledvinek a pak novou generaci řady 4, strhla se obrovská debata na téma, jestli už to není přeci jen moc. Jsou totiž postavené na výšku a zabírají velkou část předku auta.

Velkým ledvinkám musel být přizpůsoben nárazník i kapota. Takže jakkoliv obě auta ze zadního pohledu vypadají opravdu elegantně, baví nás obzvlášť koncovky výfuků, vpředu jako by to bylo úplně jiné auto. Dá se říct, že až trochu humpolácké. Jde ale jen o náš subjektivní dojem z několika fotografií. Na nějaké soudy si počkáme až na dobu, kdy auto uvidíme naživo.

Přečtěte si také:  Jak dopadne souboj tří rychlých sedanů: Audi S4, BMW M340i a Mercedes-AMG C 43? Podívejte se

Navíc je jasné, že jde prostě jen o zvyk. Jen si vzpomeňme na tu horkou debatu kolem rozdělených předních světlometů u tehdy faceliftu Octavie. A dnes tento styl světel nikoho nenapadne řešit.