Klasické lowridery s hydraulickým podvozkem a pořádné americké káry, to uvidíme v přiložených videích. Po jejich zhlédnutí by se mohlo zdát, že jde o centrum nějakého amerického velkoměsta, ale není tomu tak. Videa byla natočena v centru japonského Tokia, kde se každý měsíc koná sraz takových aut.

Každou první sobotu v měsíci se milovníci tuningu zejména v americkém stylu a amerických aut obecně potkaji v centru Tokia, navíc na tom vůbec nejrušnějším místě z celého obrovského města, kterému se říká Šibuja. To je proslulé nejen epickým přechodem Shibuya Scramble, ale také množstvím obchodních domů a sídel velkých firem, ale také spoustou barů, kaváren, restaurací či hudebních klubů, takže tu ani v noci nebývá klid.

Vše začíná kolem 22. hodiny a trvá přibližně do jedné ráno. Auta se projíždějí v ulicích a řidiči lowriderů předvádějí, co jejich auta umějí: skáčou, jezdí po třech kolech anebo „lížou“ podlahou asfalt. Nejsou to ale jen klasické lowridery, jsou to i v americkém stylu upravená sportovní auta anebo „běžné“ mainstreamové modely.

Ve videích si můžete všimnout i policejních aut, která kolem projíždějí, ale nechávají řidiče upravených aut na pokoji, když nedělají žádné zběsilosti. Přiznávám se k tomu, že tohle bych rozhodně chtěl jednou zažít na vlastní kůži, stejně jako původní, legendární ilegální závody „touge“ – driftování na horských silničkách!