Nissan Skyline poznal svodila na Nurburgringu opravdu zblízka – video

Autor: Anina Russová - 7. 4. 2016


Závodní okruh Nurburgring je v řadě věcí opravdu speciální tratí. Pro některé modla, pro jiné peklo obrazně i doslova. Milují ho jak profesionální jezdci, tak tisíce amatérů a nadšenců, kteří zde testují schopnosti své i svých plechových miláčků. Jen málokterý okruh má na svědomí tolik zmařených snů a životů, ale také tolik fantastických jezdců a zážitků.

Po ošklivé nehodě byly na okruhu zavedeny rychlostní limity, které ale před pár dny vedení okruhu zase zrušilo. To kvitují nejen závodní týmy a automobilky, které tu zkoušejí maximální rychlost, ale také my, obyčejní smrtelníci. Už zase se můžete postavit na start a prostě zašlápnout plynový pedál až do podlahy, tak jak vám odvaha a stav vozu dovolí. To asi vyzkoušel i majitel tohoto skvostného Nissanu Skyline GT-R R34.

To je auto, pro které by byli někteří ochotni prodat ledvinu nebo klidně i vraždit. A když už si někdo tu radost udělá a kousek, navíc ve skvělém stavu sežene, je jasné, že se o něj patřičně stará. A patřičně si ho užívá. Ale pak to uklouzne směrem ke svodidlům a smutný výsledek je na světě.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru