Nič šílenějšího než falešnou policejní kontrolu Freda Flinstona asi neuvidíte

Autor: Anina Russová - 20. 11. 2018


Také jste jako malí sledovali seriál o rodince Flinstonových? A také vás tak bavil? Ať v kreslené nebo hrané verzi, nejvíc se nám líbilo to super auto. A vypadá to, že nejsme jediní, koho právě tohle tak zaujalo. Jistý Američan je tímto seriálem doslova posedlý, takže se v běžném životě obléká jen jako hlavní postava seriálu Fred Flinstone. Ale, co by to bylo za Freda, kdyby neměl právě to své skvělé auto.

A má ho i tenhle chlapík, ovšem samozřejmě nejde o nějakou stavbu, kterou by poháněl svýma nohama jako to bylo v originále. Ostatně, to by se chudák moc daleko nedostal. Proto si pořídil malý Smart ForTwo, který ovšem přetvořil k co možná největší podobě seriálového pravěkého auta.

Myslíte, že to je až dost? Pak vám teď dokážeme, že není! Když byl majitel Smartu před pár dny na výletě po okolí, všiml si policejní hlídky. Zastavil u ní a požádal je o nafingování policejní kontroly a vypisování pokuty za auto. Chudák ale asi nečekal, co se s fotkami stane. Zaujaly už miliony lidí, kteří si z něj utahují a nechápou, jak je možné, že na to policie přistoupila. Nás to ale celkem baví. Proč bychom se měli brát pořád tak vážně? Trocha humoru ještě nikdy nikoho nezabila a je fajn, že si i američtí policisté umí udělat legraci sami ze sebe.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru